Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Get Discount

Would you like to get 15% off?

-15%

Just register on our site.

We will send you a discount coupon to use in our stationary stores.

 

Witamy na stronie internetowej Przychodni Medycyny Rodzinnej „Skor-Med”.

 

Przychodnia powstała w roku 1999 z przekształcenia dawnego ZOZ-u w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnię Medycyny Rodzinnej „Skor-Med”. Od tego momentu, działając jako prywatna firma, świadczymy usługi medyczne zarówno w oparciu o umowy z płatnikiem publicznym, obecnie Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i usługi o charakterze komercyjnym.

Od 2004 roku rozszerzyliśmy zasięg swojej działalności tworząc drugą lokalizację w Krzepicach, przy ul. 3-goMaja 4.

Naszym nadrzędnym celem jest świadczenie usług medycznych w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia w sposób kompleksowy i profesjonalny. Dobra jakość tych usług stanowi dla nas priorytet, co staramy się realizować m. in. poprzez stworzenie komfortowego otoczenia dla pacjenta. Dlatego też w 2012 roku przenieśliśmy główną siedzibę firmy do nowo wybudowanego obiektu w Herbach przy ul. J. Słowackiego 2.

W chwili obecnej obie placówki oferują nowoczesne, w pełni klimatyzowane pomieszczenia, pozbawione barier dla osób niepełnosprawnych, co pozwala nie tylko na zwiększenie dostępności dla pacjentów, ale także na świadczenie naszych usług medycznych w komfortowych warunkach.

Optymalne wykorzystanie posiadanych zasobów, stosowanie metod diagnostycznych i leczniczych w oparciu o nowoczesny sprzęt medyczy, jak również systematyczne doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji personelu, pozwala na zapewnienie naszym pacjentom kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.